Elini yıkamak için suya uzanan adamı köpek balığı elinden kapıp suya düşürdü

Amerika Birleşik Devletleri'nde, daha sıcak sularda mahsur kalan köpekbalıklarından biri, bir balıkçıyı teknesinden eliyle çekerek suya çıkardı. Bu anlar bir kamera tarafından saniye saniye kaydedildi.

Uzmanlar tarafından ‘El Niño’ olarak adlandırılan hava olayı, deniz sıcaklıklarının yükselmesine neden oluyor. Son raporlarda gözlemlenen normalin 3-5 derece üzerindeki deniz sıcaklıkları da deniz habitatları üzerinde önemli bir etkiye sahip. Normal nakliye hatlarındaki aşırı deniz sıcaklıkları, köpekbalığı nakliye şeritlerini bozabilir ve ne yazık ki istenmeyen olaylara yol açabilir.

BİR ANDA ORTAYA ÇIKIP ELİNDEN KAPTI

Son olarak ABD’nin Florida eyaletindeki Everglades Ulusal Parkı’nda teknesinden denize uzanan bir balıkçı köpekbalığı tarafından ısırıldı ve denize sürüklendi. Olayın şokuyla sersemleyen talihsiz adam, büyük bir ustalık hareketiyle denizden teknesine dönmeyi başardı.

O ANLAR KAMERADA

Bu şekilde, bir felaketten kaçınabilirsiniz. Bu anlar bir kamera tarafından saniye saniye kaydedildi. Sosyal medyada paylaşılan fotoğraf kısa sürede en çok görüntülenen fotoğraflardan biri oldu.

Tepkiniz nedir?
Beğen
0
Beğen
Efsane
0
Efsane
Hahaha
0
Hahaha
Şaşkın
1
Şaşkın
Düşünceli
0
Düşünceli
Kızgın
0
Kızgın
Yorum Yap