Fallout 76’ya Yeni Bir Bölge Geliyor!

Fallout serisi, oyuncuları New Vegas’tan Capital Wasteland’a kadar kıyamet sonrası Amerika’ya götürdü, ancak Fallout 76 oyuncuları kısa süre sonra kendilerini serinin Vault 76’nın kuzeydoğusundaki yeni dünyasında bulacaklar. Konum, size Atlantik’i keşfetme fırsatı veriyor . Oyuncular, oyunun 2018’de piyasaya sürülmesinden bu yana Batı Virginia’daki Appalachian Dağları’nın her köşesini keşfettiler, ancak 2022’deki The Pitt genişlemesine kadar bölgenin ötesine geçmeyi göze aldılar.

Bethesda, oyuncuların içini rahatlatacak bir sonraki büyük güncellemede bizi başka bölgelere de götürmeye devam edecek. Oyun alanını keşfetmek ve rahatlamak için New Vegas tarzı bir mekana gidiyoruz. Bölge, Xbox Games Showcase sırasında The Elder Scrolls Online ve Starfield arasında Bethesda’nın pek çok açıklamasını içeren eğlenceli bir fragmanla öne çıktı.

 

Fallout 76’ya Atlantic City Geliyor

Stüdyo, MMORPG Fallout’un beşinci yıl dönümünü kutlarken, Appalachia sakinlerinin yakında oyunun gelecek güncellemelerinden birinde Atlantic City sokaklarını ziyaret edebileceklerini duyurdu. Masadaki kayıplardan şehrin sokaklarının altında gizlenen tehlikelere kadar, fragman, oyuncuları şehri ziyaret etme şansı bulduklarında neler bekleyebileceklerini gösterdi.

Atlantic City’nin eklenmesi, Fallout serisinin beş yıl içindeki ilk yeni yeri olacak ve seri tarihinde ilk kez oyuncular New York’un üç eyaletli bölgesine girebilecekler. Şehrin “Doğu Yakasının Las Vegas’ı” lakabı göz önüne alındığında, Bethesda’nın kıyamet sonrası Atlantic City’yi tasarlarken hem estetik hem de güncel pratiğinde New Vegas tasarımlarından bazı ipuçları alması şaşırtıcı. .

Bir sonraki soru, oyuncuların Appalachia’dan Atlantic City’ye ne zaman seyahat edebilecekleri, ancak bu yazı itibariyle herhangi bir tarih açıklanmadı. Güncelleme takvimi, Haziran 2022’de duyurulan ve Eylül 2022’de yayınlanan Expeditions: The Pitt’e benzerse, Fallout 76 güncellemesi Sonbahar 2023’te gelebilir.

Tepkiniz nedir?
Beğen
0
Beğen
Efsane
0
Efsane
Hahaha
0
Hahaha
Şaşkın
0
Şaşkın
Düşünceli
0
Düşünceli
Kızgın
0
Kızgın
Yorum Yap