Valheim: Hildir’s Request Güncellemesi Yayınlandı

 Valheim: Hildir’s Request Güncellemesi Yayınlandı

Valheim güncellemesi “Hildir‘in İsteği” yayınlandı. Viking Survival oyununun genel test dalında uzun zamandır beklenen büyük güncelleme şimdi bir test sürümü olarak mevcut. Eskiden Hildir’s Quest olarak bilinen bu güncelleme, Mistlands’in başlangıcından bu yana oyunun gördüğü en büyük güncelleme ve Ashlands tamamlanana kadar bizi meşgul etmeyi vaat ediyor.

Bunu okuyorsanız, muhtemelen oyun satıcısı Haldor’u zaten tanıyorsunuzdur, ancak şimdi kız kardeşiyle tanışma zamanı. Ancak Haldor, yolculuğu sırasında erzaklarının çoğunu kaybetti ve dükkânını yeniden açmak için yardımınıza ihtiyacı var. Yeni bir Valheim NPC‘si olarak tanıtılmasına ek olarak, Hdir’s Request ayrıca yeni yerler ve zindanlar, yeni yaratıklar, tonlarca yeni eşya ve yaşam kalitesi iyileştirmeleri içeriyor.

 

Valheim:Hildir’s Request Yama Notları

Valheim: Hildir’s Request Güncellemesi Yayınlandı

Geliştirici Iron Gate, oyunun keşif niteliğindeki doğası göz önüne alındığında, her zaman spoiler peşindedir, bu yüzden buna da göz kulak olacağız. Yaşam kalitesindeki iyileştirmeler, hassas binaların inşa edilmesini çok daha kolaylaştıran manuel yakalamanın eklenmesini içerir ve yeni bir hızlı istifleme düğmesi, ganimetleri depoda saklama sürecini basitleştirir.

Vikinglerin ayrıca bazı yeni saç ve sakal stilleri var ve görsel ince ayarlar sayesinde onları kask takarken gerçekten görebilirsiniz. Hıdır’ın İsteği’ndeki son büyük değişiklik, sunucu zorluk değişikliğidir. Daha rahat bir Valheim deneyimi istiyorsanız meydan okuma seviyesini düşürebilir veya her şey biraz fazla kolay geliyorsa zor ayar ile seviyeyi artırabilirsiniz.

Lütfen Hildeal’ın İstek Güncellemesinin halka açık bir deneme olduğunu unutmayın. Steam kitaplığınızda oyuna sağ tıklayıp Özellikler, Beta’yı seçip yessimadebackups kodunu girerek erişebilirsiniz.

Tepkiniz nedir?
Beğen
0
Beğen
Efsane
0
Efsane
Hahaha
0
Hahaha
Şaşkın
0
Şaşkın
Düşünceli
0
Düşünceli
Kızgın
0
Kızgın
Yorum Yap