Valorant 7. Bölüm Ne Zaman ve Yenilikleri

Riot Games'in takım tabanlı taktiksel nişancı oyunu Valorant'ın yeni sezonunu sabırsızlıkla beklerken, Bölüm 7'nin çıkış tarihini ve yenilikleri tamamladık.
 Valorant 7. Bölüm Ne Zaman  ve Yenilikleri

Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan karakter tabanlı taktiksel nişancı oyunu Valorant 7.Bölüm ne zaman başlıyor? Hedefiniz seviye atlamaksa vakit kaybetmeden kolları sıvamanız mantıklı olacaktır.

Hepimizin bildiği gibi skor tablosu, Valorant‘ın her yeni sezonunda sıfırlanır. Bu, oyuncuların rekabete en baştan başlaması, en iyi Valorant nişangah ayarlarıyla hazır olması ve eski kademelere ulaşmak için ter atması gerektiği anlamına gelir.

Valorant 7. Bölüm Ne Zaman Başlıyor?

Valorant Bölüm 7, ilerleme sistemi güncellemeleri, yeni ajanlar, haritalar ve içerik dahil olmak üzere oyuna birçok ince ayar ve değişiklik getiriyor. Merakla beklenen güncellemenin çıkış tarihinden, içerdiği yeniliklere kadar bildiğimiz her şeyi bu yazımızda siz değerli okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Valorant 7. Bölüm çıkış tarihi 27 Haziran 2023 Salı olarak belirlendi. Genellikle bir savaş geçişi bittiğinde diğeri başlar. Mevcut Savaş Bileti 26 Haziran Pazartesi günü sona eriyor. Riot, bir gün sonra yeni bir güncelleme yayınlamayı planlıyor.

Valorant 7. Bölüm 1. Kısım Savaş Bileti

Hepimizin bildiği gibi, Valorant’taki her yeni bölümün bir savaş geçişi vardır ve bölüm sona erdiğinde savaş geçişi de sona erer. Battle Pass 10 farklı bölümden oluşmaktadır. Her parçanın 5 özel aşaması vardır ve bu parçaları tamamlamak ücretsiz bir parça tamamlama ödülü verir. Riot Games, Valorant 7. Bölüm için ilk Battle Pass içeriğini henüz açıklamadı, ancak her zaman olduğu gibi yepyeni Valorant silah görünümleri, spreyler ve diğer kozmetikler sizi bekliyor.

Valorant’ta Yeni Team Deathmatch Modu Geliyor

Valorant'ta Yeni Team Deathmatch Modu Geliyor

28 Haziran 2023’te Valorant’a 7.0 yaması ile yeni bir 5v5 oyun modu Team Deathmatch veya Türkçe Takımlı Ölüm Kalım savaşı geliyor. Müttefiklerinizle takım kurun ve bu mod için özel olarak tasarlanmış üç yeni haritadan herhangi birinde rakip oyuncularla yüzleşin.

Bu modun zamana dayalı aşaması vardır ve ekonomik kaygıları yoktur. Her 1,5 saniyede bir yeniden doğar. 100 puana ilk ulaşan kazanır. Oyunun başında veya başlangıç ​​odasındayken her aşama için cephane seçebilirsiniz. Mühimmat her seviyede daha iyi ve daha güçlü hale geliyor.

Riot, harita üzerinde belirli noktalara donatılabilen silahlarla silah noktaları, şifa küreleri ve nihai küreler yerleştirerek rekabeti sürdürür. Valorant Team Deathmatch modu hakkında daha fazla bilgi için lütfen bu sayfayı ziyaret edin.

Tepkiniz nedir?
Beğen
0
Beğen
Efsane
0
Efsane
Hahaha
0
Hahaha
Şaşkın
0
Şaşkın
Düşünceli
0
Düşünceli
Kızgın
0
Kızgın
Yorum Yap